پلیس راهنمائی و رانندگی بخش باغبادران افتتاح شد Reviewed by Momizat on . صبح پنجشنبه 26 اسفندماه در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان لنجان ،شهردار باغبادران،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولین ایستگا صبح پنجشنبه 26 اسفندماه در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان لنجان ،شهردار باغبادران،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولین ایستگا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » اخبار » پلیس راهنمائی و رانندگی بخش باغبادران افتتاح شد

پلیس راهنمائی و رانندگی بخش باغبادران افتتاح شد

پلیس راهنمائی و رانندگی بخش باغبادران افتتاح شد
Print Friendly, PDF & Email

صبح پنجشنبه ۲۶ اسفندماه در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان لنجان ،شهردار باغبادران،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ،اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولین ایستگاه پلیس راهور بخش باغبادران افتتاح و راه اندازی شد.

در این مراسم اردشیر محمدی شهردار باغبادران ضمن خیرمقدم و تبریک فرا رسیدن سال جدید گفت:یکی از مهمترین نیازهای هر جامعه تامین امنیت است که جهت توسعه آن نیازمند استقرار ادارات مرتبط می باشیم.

محمدی ، حاکمیت قوانین راهنمایی و رانندگی و توسعه فرهنگ ترافیکی را یک عمل دوسویی دانست و افزود:به منظور اجرای دقیق قوانین پلیس ، باید ابتدا راهنمایی و ارشاد ، سپس فرهنگ سازی و نهایتاً اقدام به جریمه شود و شهروندان نیز می بایست در کنار پلیس به قوانین احترام بگذارند و با پلیس تعامل و همکاری داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت فعلی شهر باغبادران تصریح کرد:امروز شهر باغبادران با وجود شهرداری و خدماتی که در سطح شهر انجام می دهد نیازمند نظم و امنیت در رفت و آمد ها بوده و قطعاً در این زمینه هر چند بتوانیم چهره شهر را زیبا کنیم اگر در رانندگی رعایت مقررات نکنیم بی نظمی و هرج و مرج زیبایی شهر را تحت تاثیر قرار خواهد داد و باید از تمام ظرفیت های شهر جهت فرهنگ سازی و آشنایی مردم با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی استفاده کنیم و پلیس راهنمایی و رانندگی نیز باید با صحه صدر نسبت به آموزش و هشدار مردم تلاش کند تا ان شااله با فراهم شدن زیرساخت های لازم بتواند در جهت اجرای مقررات گام بردارد.

وی تصریح کرد: با توجه به جمعیت موجود در شهر باغبادران و حضور گردشگران در ایام تعطیلی نوروز حضور پلیس راهور در این شهر امری مهم و ضروری است و امیدواریم بتوانیم با پشتیبانی، همکاری عوامل امدادی، پلیس‌راه و راهور به مردم ارائه خدمات دهیم.

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا