پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها Reviewed by Momizat on . بسم الله الرحمن الرحیم پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها 5/2/1394 حضرت امام خمینی (ره) بسم الله الرحمن الرحیم پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها 5/2/1394 حضرت امام خمینی (ره) Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » چهارمین دوره شورای اسلامی شهر باغبادران » پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها

پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها

پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها
Print Friendly, PDF & Email

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام تبریک مشترک فرماندار لنجان و رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان
بمناسبت نهم اردیبشهت ماه ، روز ملی شوراها

۵/۲/۱۳۹۴

حضرت امام خمینی (ره) : در هر صورت ، مملکت باید با دست خود مردم ، با دست خود اشخاص ، اداره بشود. و شهرها باید به توسط خودتان اداره بشود ؛ توسط خودتان آباد بشود.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) : بنیاد این نهاد اجتماعی بر حل عملگرایانه ی مشکلات عینی و مشخص مردم در شهر و روستا است و هدف آن راحت تر و اخلاقی تر کردن زندگی شهروندی است.
رئیس محترم جمهور : هم دولت و هم اعضای شورا منتخبان مردم هستند و هدفشان خدمت به همین مردم است.

نهم اردیبهشت ماه یادآور صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل شوراهای اسلامی است ، روزی که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و در آغازین روزهای تثبیت نظام ، نقطه عطفی در مشارکت مردم در اداره امور جامعه و نمود عینی از مردم سالاری دینی است.
قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا ، قانون پویا و متمدنی است که در کشور عزیزمان اجرایی شد و بارقه امید را در دل مردم روشن و منور ساخت ، چرا که در پرتو آن سرنوشت مردم به دست خودشان رقم می خورد . شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم گیری و نظارت بر مسائل شهری و روستایی می توانند در جهت تعامل و همکاری در برنامه ها و تسهیل سازی امور نقش بی بدیل داشته باشند.
اینجانبان ضمن تبریک روز ملی شوراها ، سالروز بر آمدن خورشید فروزان شورا از بلندای قله های عمران و آبادانی شهر و روستا به همه اعضای محترم شوراهای اسلامی در شهرستان لنجان و تقدیر و تشکر از خدمات خالصانه این عزیزان خدوم ، خدمت رسانی وسیع ، اهتمام در انجام امور و تلاش در راستای حل مشکلات مردم را در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال دولت و ملت ، همدلی و همراهی نام گرفته و سال توسعه همکاریهای گسترده دولت و ملت است ، از خداوند متعال خواهانیم.

سید محسن سجاد                             حجت الله امینی
فرماندار لنجان                   رئیس شورای اسلامی شهرستان لنجان

دیدگاه ها (1)

  • سجاد ترکی

    مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست. بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص) : هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند.

    این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شورای شهر باغبادران ،شورای شهرستان لنجان و رئیس شورای شهرستان لنجان جناب آقای حجت الله امینی که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و شهرستان تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض مینمایم

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا