پیامهای تبریک فرماندار و معاون فرماندار شهرستان لنجان بمناسبت سال نو Reviewed by Momizat on . متن کامل پیام ها بدین شرح است:    پيام نوروزي فرماندار شهرستان لنجان   يا مقلب القلوب و الابصار  يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي متن کامل پیام ها بدین شرح است:    پيام نوروزي فرماندار شهرستان لنجان   يا مقلب القلوب و الابصار  يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » اخبار » پیامهای تبریک فرماندار و معاون فرماندار شهرستان لنجان بمناسبت سال نو

پیامهای تبریک فرماندار و معاون فرماندار شهرستان لنجان بمناسبت سال نو

پیامهای تبریک فرماندار و معاون فرماندار شهرستان لنجان بمناسبت سال نو
Print Friendly, PDF & Email

متن کامل پیام ها بدین شرح است:

 

 پیام نوروزی فرماندار شهرستان لنجان

  یا مقلب القلوب و الابصار

 یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

بهار موسم طراوت و شادابی، فصل زایش و رویش طبیعت، و آیتی از آیات خلقت است . ایرانیان از دیر باز به حکم ذوق سرشارشان، این تجدید حیات را که نشانه قدرت لایزال الهی است جشن نوروز نامیدند و آنرا مهد بروز و ظهور زیباترین آداب و با معنا ترین سنت ها کردند و آمیزه ای از لذت تن و بهجت جان را در نظر، به بهار و پیوند با دادار بهار آفرین، آفریدند .

بهار برای ایرانیان موسم حیات دوباره طبیعت و اَوان تجدید دوستی و محبت است وجای گرفتن هفت سین بر گرفته از سلام های قرآن بر سفره آنان در آغاز بهار حکایت پیوند ناگسستنی آنان با شریعت است، و آداب دینی رسیده از پیشوایان معصوم از طهارت ظاهر و پوشیدن لباس طاهر و صله ارحام و تبریک خاص و عام، مهر تاییدی بر این سنت های پسندیده است .

امسال، بهار طبیعت با ایام حزن و اندوه دخت رسالت همراه است و امت اسلام توأم با شادمانی فرا رسیدن بهار، اندوه این خزان را نیز در دل دارند . اینجانب بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تشکر از همراهی های مردم شریف شهرستان لنجان با خادم خود، آغاز سال جدید و نوروز باستانی را به همه هموطنان، خاصه شهروندان خوب و نجیب ساکن در لنجان شادباش می گویم و ایام فاطمیه را گرامی داشته و امید آن دارم که مردم ولایی شهرستان، در این ایام ضمن نگهداشتن حرمت ایام فاطمیه پذیرای بهار طبیعت بوده و این ایام خجسته را توأم با فیروزی ، سرافرازی و موفقیت به پایان ببرند .

                                                                                                                                                                                           سید محسن سجاد

                                                                                                                                                                                     فرماندار شهرستان لنجان

پیام نوروزی معاون فرمانداری شهرستان لنجان

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

در آستانه فصل شکوفایی و آغاز رویش در طبیعت ، با بهار دل و جان به استقبال سال نو می‌رویم. نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی است . نوروز ، در آموزه های دینی و فرهنگی ما ، سرآغاز فصلی جدید برای شکوفایی ، پویایی ، بالندگی ،نوخواهی و نواندیشی دانسته شده است .

نوروز امسال با ایام حزن انگیز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مصادف و مقارن گشته ؛ ضمن گرامیداشت این ایام ، سال  ۱۳۹۴خورشیدی را سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار ، در ظل توجهات امام عصر (عج) و ائمه معصومین (علیهم السلام ) برای هم میهنان عزیز بویژه مردم شریف شهرستان لنجان مسئلت می نمایم .

امیدوارم در سال جدید ، با انسجام کاری بیشتر ، همدلی ، همفکری ، هم‌افزائی بین همکاران اداری، سالی پر خیروبرکت را برای کشور عزیزمان ایران و بخصوص شهروندان لنجانی شاهد باشیم .

                                                                                                       خدامراد صالحی

                                                                                                      معاون فرمانداری شهرستان لنجان

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا