تخفیف عمومی عوارض صدور و تمدید پروانه های مسکونی و تجاری و عوارض کسب و پیشه Reviewed by Momizat on . شورای اسلامی شهر در جلسه روز چهارشنبه 30 دیماه با  پیشنهاد شهرداری مبنی بر تخفیف عوارضات ناشی از صدور و تمدید  پروانه های  مسکونی و تجاری و عوارض کسب و پیشه موا شورای اسلامی شهر در جلسه روز چهارشنبه 30 دیماه با  پیشنهاد شهرداری مبنی بر تخفیف عوارضات ناشی از صدور و تمدید  پروانه های  مسکونی و تجاری و عوارض کسب و پیشه موا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » چهارمین دوره شورای اسلامی شهر باغبادران » تخفیف عمومی عوارض صدور و تمدید پروانه های مسکونی و تجاری و عوارض کسب و پیشه

تخفیف عمومی عوارض صدور و تمدید پروانه های مسکونی و تجاری و عوارض کسب و پیشه

تخفیف عمومی عوارض صدور و تمدید پروانه های مسکونی و تجاری  و عوارض کسب و پیشه
Print Friendly, PDF & Email

شورای اسلامی شهر در جلسه روز چهارشنبه ۳۰ دیماه با  پیشنهاد شهرداری مبنی بر تخفیف عوارضات ناشی از صدور و تمدید  پروانه های  مسکونی و تجاری و عوارض کسب و پیشه موافقت نمود.

بر مبنای این مصوبه که بمناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت صدور و تمدید پروانه های مسکونی  ۳۰ درصد تخفیف ، پروانه های تجاری ۲۰ درصد تخفیف و عوارض کسب و پیشه ۱۵ درصد تخفیف را شامل میگردد.

لازم به ذکر است این کاهش قیمت صرفاً مربوط به عوارض است و جرائم کمیسیون ماده صد و دیگر جرائم را شامل نمی شود.

با توجه به کاهش عوارضات مذکور و همچنین کاهش چشم گیر نرخ حق بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی در زمان صدور پروانه ساختمان که به تازگی انجام گرفته است فرصت مناسبی است تا شهروندان نسبت به صدور و تمدید پروانه اقدام نمایند.

با توجه به طولانی بودن روند صدور پروانه ساخت بدلیل نیاز به بازدید ، انتخاب مهندس معمار و ناظر و محاسبات و تاسیسات و تائید نظام مهندسی ساختمان به شهروندان عزیز توصیه میشود به جهت بهره مندی از تسهیلات ایجاد شده  هرچه سریعتر نسبت به درخواست صدور و یا تمدید  پروانه ساختمانی خود اقدام فرمایند.

 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا