مراسم پاسداشت شهدای محله دورباط Reviewed by Momizat on . طی مراسمی با حضور تعدادی از خانواده معظم شهداء و اهالی شهر باغبادران از محله های باغبادران و دورباط و ملک آباد و همچنین اهالی روستاهای همجوار ، اعضای شورای اسلا طی مراسمی با حضور تعدادی از خانواده معظم شهداء و اهالی شهر باغبادران از محله های باغبادران و دورباط و ملک آباد و همچنین اهالی روستاهای همجوار ، اعضای شورای اسلا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » اخبار » مراسم پاسداشت شهدای محله دورباط

مراسم پاسداشت شهدای محله دورباط

مراسم پاسداشت شهدای محله دورباط
Print Friendly, PDF & Email

طی مراسمی با حضور تعدادی از خانواده معظم شهداء و اهالی شهر باغبادران از محله های باغبادران و دورباط و ملک آباد و همچنین اهالی روستاهای همجوار ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار و همچنین فرمانده سپاه ناحیه لنجان و فرمانده حوزه بسیج باغبادران بعد از نماز مغرب و عشاء روز پنجشنبه ۲۰ فروردین در محل مسجد صاحب الزمان محله دورباط یاد و خاطره شهدای گلگون کفن آن محله گرامی داشته شد.

Untitled-2

سردار شیروانیان پدر شهید فضل اله شیروانیان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اصفهان با ذکر خاطراتی از هشت سال دفاع قهرمانه جوانان از میهن اسلامی به تبیین مجاهدت شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده آنان پرداختت و  مسئولین و مردم را به پاسداری از خون شهداء و حفظ روحیه ایثارگری تکریم و تجلیل خانواده معظم شهدا و ایثارگران همچون گذشته در جامعه دعوت نمود.

Untitled-4
در پایان مراسم از خانواده معظم این شهیدان تجلیل شد.

Untitled-8

لازم به ذکر است اهالی محله دورباط در طول دفاع مقدس چهار شهید را تقدیم به میهن اسلامی خود نمودند این عزیزان عبارتند از شهید بهرام کریمی ، شهید مهدی نقدی ، شهید محمد نقدی و شهید مفقود الاثر ناصر نقدی که پیکر مطهر شهیدان بهرام و مهدی و محمد نقدی به دلیل سکونت خانواده محترم  آنها در زمان شهادت این عزیزان  در شهر تهران به خاک سپرده شده است.

این مراسم به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان برگزار شد.Untitled-1

 در این مراسم علاوه بر سخنرانی سردار شیروانیان برنامه های دیگری همچون بیانات حجت الاسلام والمسلمین نوروزی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)  مستقر در پروژه آبرسانی بهشت آباد در منطقه  باغبادران و مداحی برادر کرمی و شعر خوانی شاعر محترم برادر سلمان اسکندری برگزار گردید.

ا

دیدگاه ها (4)

 • کریمی ملک ابادی

  من یک دختر نوجوان هستم با اینکه در این مراسم شرکت نکردم ولی برای تشکیل این برنامه کمال تشکر را دارم وامیدوارم ما نوجوانان بتوانیم راه شهدا راادامه بدهیم وتشکرمخصوصی از خانواده شهدا دارم که فرزندشان را برای پایدای اسلام فدا کردند.

 • کریمی

  با سلام از مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری بویژه آقای نقدی بدلیل توجه به این محله محروم دورباط تشکر میکنیم.در این محله کمتر از این اتفاقات افتاده ولی اطلاع رسانی خوب نشده بود وگرنه افراد بیشتری در این مراسم شرکت میکردند.
  بهتر بود یک سخنران حماسی و یا راوی جنگ و جبهه در این مراسم استفاده میکردید و برنامه ریزی هم توسط جوانان محله انجام می شد.

 • صادقی

  ضمن تقدیر و تشکر از درج خبر برگزاری گرامیداشت شهدای دورباط .لازم به ذکر است شهید محمد نقدی در گلستان شهدای اصفهان به خاک سپرده شده است

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا