تالار پذیرائی و سوئیت آپارتمان نگین زاینده رود نگینی بر شهر باغبادران است Reviewed by Momizat on . مدیریت تالار پذیرائی نگین زاینده رود به شکرانه بازگشت از سفر زیارتی عتبات عالیات و بمناسبت آغاز ماه ربیع الاول مراسم قرائت سوره مبارکه انعام و ولیمه زیارت را در مدیریت تالار پذیرائی نگین زاینده رود به شکرانه بازگشت از سفر زیارتی عتبات عالیات و بمناسبت آغاز ماه ربیع الاول مراسم قرائت سوره مبارکه انعام و ولیمه زیارت را در Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » هیئت انصار المهدی (عج) جوانان ونوجوانان باغبادران » تالار پذیرائی و سوئیت آپارتمان نگین زاینده رود نگینی بر شهر باغبادران است

تالار پذیرائی و سوئیت آپارتمان نگین زاینده رود نگینی بر شهر باغبادران است

تالار پذیرائی و سوئیت آپارتمان نگین زاینده رود نگینی بر شهر باغبادران است
Print Friendly, PDF & Email

مدیریت تالار پذیرائی نگین زاینده رود به شکرانه بازگشت از سفر زیارتی عتبات عالیات و بمناسبت آغاز ماه ربیع الاول مراسم قرائت سوره مبارکه انعام و ولیمه زیارت را در این تالار برگزار نمود.

در این مراسم علاوه بر بستگان و جمعی ازدوستان میزبان  ، امام جمعه محترم باغبادران و اعضای هیئت انصار المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) حضور داشتند.

پس از پایان قرائت سوره مبارکه انعام ، حجت الله امینی به نمایندگی از هیئت انصار المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) جوانان و نوجوانان باغبادران ضمن تبریک آغاز ماه ربیع الاول ماه سرور اهل البیت (علیهم السلام) ، توفیق زیارت عتبات عالیات عراق را به ایشان تبریک و برای ایشان آرزوی قبولی زیارت نمود.

وی گفت : آقای کربلائی مرتضی بهادران سالهاست توفیق خدمت به عزاداران آقا اباعبدالله الحسین (ع) و پذیرائی از دسته جات عزاداری در طول دهه اول محرم را در این شهر داراست  و از کرامت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) همین توقع بود که ایشان را به این زیارت بطلبند و  ماه صفر ماه حزن و اندوه اهل البیت (علیهم السلام ) را با زیارت ائمه مدفون در کشور عراق به پایان ببرند.

امینی  اقدامات آقای حاج مرتضی بهادران در زمینه سرمایه گذاری در شهر که باعث اشتغال زائی در محل و خدمت به همشهریان عزیز گردیده است را ستود و گفت : ای کاش دیگر سرمایه داران شهر با مشارکت یکدیگر سرمایه خود را در راه خدمت به شهروندان به کار میگرفتند و با این روش علاوه بر بهره اقتصادی موجب کاهش بیکاری و ارزش افزوده منطقه می شدند.

همچنین اظهار امیدواری نمود در آینده نزدیک مشکلات ایشان در زمینه دریافت خدمات شهری مرتفع گردد.

در پایان یک جلد کلام الله مجید بهمراه جلد خاتم کاری به رسم یادبود از طرف اعضای هیئت انصار المهدی (عج) به دست امام جمعه محترم به آقای حاج مرتضی بهادران تقدیم شد.

مرتضی بهادران

مرتضی بهادران

مرتضی بهادران

مرتضی بهادران

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا