مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری اصفهان منصوب شد Reviewed by Momizat on .  دکتررسول زرگرپور استاندار اصفهان در حکمی آقای حمیدرضا وطنخواه ‌را به سمت مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری منصوب کرد. در حکم استاندار اصفهان آمده است: جناب آقا  دکتررسول زرگرپور استاندار اصفهان در حکمی آقای حمیدرضا وطنخواه ‌را به سمت مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری منصوب کرد. در حکم استاندار اصفهان آمده است: جناب آقا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » اخبار » مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری اصفهان منصوب شد

مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری اصفهان منصوب شد

مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری اصفهان منصوب شد
Print Friendly, PDF & Email

 دکتررسول زرگرپور استاندار اصفهان در حکمی آقای حمیدرضا وطنخواه ‌را به سمت مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری منصوب کرد.
در حکم استاندار اصفهان آمده است:
جناب آقای حمید رضا وطنخواه
با سلام
«
پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) » باعنایت به مراتب تعهد ، تخصص ، تجربه و مشی اعتدالی که در شما سراغ دارم ،‌ بدین وسیله شما را به سمت مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان منصوب می نمایم .
ایجاد نشاط سیاسی ، برقراری محیط تضارب افکار ، ایجاد فضای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و مردم سالارانه ، ایجاد همدلی و وفاق بین جریانهای سیاسی از اهم وظایف جنابعالی می باشد .
توفیقات روزافزون جنابعالی در انجام امور محوله ذیل توجهات حضرت بقیه ا الاعظم ( روحی و ارواح العالمین ) و تحت امرفرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا العظمی خامنه ای ( مدظلله العالی ) و منطبق با برنامه های دولت تدبیر و امید و خدمتگزار را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

استاندار اصفهان همچنین در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گفت: آنچه در طول دوران خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی باقی می‌ماند، دوستی، برادری و وحدت است که در بین خدمتگزاران ایجاد می‌شود.
زرگرپور با اشاره به نامگذاری امسال به نام حماسه سیاسی و اقتصادی گفت: تقدم حماسه سیاسی بر حماسه اقتصادی که از سوی رهبر معظم انقلاب بیان شد، حکیمانه بود به طوری که در انتخابات ۲۴ خرداد تحقق یافت و اکنون مردم آماده‌اند تا تحقق حماسه اقتصادی را شاهد باشند.
استاندار اصفهان اظهارکرد: مردم در انتخابات ۲۴ خرداد مطالبات و حرف‌های جدیدی داشتند که در شعارهای دکتر روحانی تجلی یافت.
زرگرپور با تاکید بر اینکه تغییر و تحول در مدیریت‌ها، معقول و منطقی است تصریح کرد: اگر نیت خدایی و در جهت تکامل باشد، تغییر و تحولات یک نعمت الهی و خداپسندانه است.
وی با تاکید بر اینکه کارها باید با همدلی، همکاری و تعامل انجام شود، افزود: مدیران باید درجهت تعامل و رفع نیازهای مردم بکوشند.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اگر شاخص‌ها و ملاک‌ها مشخص شود، تغییرات منطقی انجام می‌شود، گفت: تمام پیشنهادها را می‌پذیرم و با شاخص‌های خود تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کنم.
گفتنی است؛ استاندار اصفهان از محمدعلی احمدی مدیرکل سابق سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان به دلیل مدیریت و هدایت این حوزه در موقعیت‌های حساس گذشته تقدیر کرد.

از جمله سوابق اجرائی آقای وطن خواه  فرمانداری شهرستانهای نطنز و فلاورجان بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی امین زنده رود ضمن تشکر از زحمات و خدمات جناب آقای احمدی ،  انتخاب  جناب آقای  وطن خواه را به ایشان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از خداوند متعال خواهان است.

 

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا